Midnight Commander - en to nl translation catalogue (1157 entries)

en: 
    Cannot configure read end of SIGWINCH pipe: %s (%d)
nl: 
    Kan leeszijde van SIGWINCH-pipe: %s (%d) niet configureren

en: 
    Cannot configure write end of SIGWINCH pipe: %s (%d)
nl: 
    Kan schrijfzijde van SIGWINCH-pipe: %s (%d) niet configureren

en: 
    Cannot create pipe for SIGWINCH: %s (%d)
nl: 
    Kan geen pipe aanmaken voor SIGWINCH: %s (%d)

en: 
    Failed while close:
    %s
nl: 
    Gefaald tijdens sluiten:
    %s

en:  (%lu block) |  (%lu blocks)
nl[0]:  (%lu blok)
nl[1]:  (%lu blokken)

en:  Total: %s
nl:  Totaal: %s

en:  Total: %s / %s
nl:  Totaal: %s / %s

en:  with source mask:
nl:  met bronmasker:

en: "%s"
    and
    "%s"
    are the same directory
nl: "%s"
    en 
    "%s" 
    zijn dezelfde map

en: "%s"
    and
    "%s"
    are the same file
nl: `%s' 
    en 
    `%s' 
    zijn hetzelfde bestand

en: "%s" is a directory
nl: "%s" is een map

en: "%s" is not a regular file
nl: "%s" is geen normaal bestand

en: %ld replacements made
nl: %ld vervangingen doorgevoerd

en: %s (%s)
    is found in the list of known hosts but
    KEYS DO NOT MATCH! THIS COULD BE A MITM ATTACK!
    Are you sure you want to add it to the list of known hosts and continue connecting?
nl: %s (%s)
    is te vinden in de lijst met bekende hosts maar
    SLEUTELS KOMEN NIET OVEREEN! DIT KAN EEN MITM-AANVAL ZIJN!
    Weet je zeker dat je deze wilt toevoegen aan de lijst met bekende hosts en wilt doorgaan met verbinden?

en: %s contains duplicate entries! Skipping!
nl: %s bevat duplicaten! Wordt overgeslagen!

en: %s in %d file | %s in %d files
nl[0]: %s in %d bestand
nl[1]: %s in %d bestanden

en: %s is not a directory
nl: %s is geen map

en: %s: %s: %s %3d%% (%lld) bytes transferred
nl: %s: %s: %s %3d%% (%lld) bytes overgebracht

en: %s: %s: %s %lld bytes transferred
nl: %s: %s: %s %lld bytes overgebracht

en: %s: Warning: file %s not found
nl: %s: Waarschuwing: bestand %s niet gevonden

en: %s: done.
nl: %s: voltooid.

en: %s: failure
nl:  %s: fout

en: &Abort
nl: &Afbreken

en: &Above
nl: &Boven

en: &Access time
nl: Toegang&stijd

en: &Active VFS list
nl: Actieve &VFS-lijst

en: &Add current
nl: &Huidige toevoegen

en: &Add new
nl: Nieuw toevoegen

en: &Add word
nl: &Woord toevoegen

en: &Advanced chown
nl: &Uitgebreide chown

en: &Again
nl: Herh&alen

en: &All charsets
nl: &Alle karaktersets

en: &Always use ftp proxy:
nl: &Altijd FTP-proxy gebruiken:

en: &Appearance...
nl: &Uiterlijk...

en: &Append
nl: &Toevoegen

en: &Background
nl: Achter&grond

en: &Background jobs
nl: &Achtergrondtaken

en: &Backspace through tabs
nl: &Backspace door Tabs

en: &Backwards
nl: &Terug

en: &Beginning
nl: &Begin

en: &Below
nl: &Onder

en: &Brief file list:
nl: &Korte bestandenlijst:

en: &Cancel
nl: &Afbreken

en: &Cancel quit
nl: &Annuleren afsluiten

en: &Case sensitive
nl: Hoofd-/kleine le&tters

en: &Close
nl: &Sluiten

en: &Command
nl: &Opdracht

en: &Compare directories
nl: &Mappen vergelijken

en: &Configuration...
nl: &Configuratie...

en: &Continue copy
nl: &Ga door met kopiëren

en: &Copy
nl: &Kopiëren

en: &Cut to clipfile
nl: Kn&ippen naar prikbord

en: &Decimal offset
nl: &Decimale offset

en: &Delete
nl: &Verwijderen

en: &Directory tree
nl: &Mappenhiërarchie

en: &Discard
nl: &Vergeten

en: &Dismiss
nl: &Verwerpen

en: &Display bits...
nl: &Weergavebits...

en: &Do backups with following extension:
nl: &Maak backups met de volgende extensie:

en: &Do not change
nl: &Niet veranderen

en: &Drop down menus
nl: Neer&Klapmenu's

en: &Dynamic paragraphing
nl: &Dynamische regeluitvulling

en: &Edit
nl: Be&werk

en: &Edit - F4
nl: Bew&erken -F4

en: &Encoding...
nl: &Encoderen...

en: &End
nl: &Einde

en: &Equal split
nl: Gelijkmatig verd&elen

en: &External formatter
nl: &Externe formatter

en: &Fake half tabs
nl: Simuleer &halve tabs

en: &Fast dir reload
nl: Snel herle&zen

en: &Fastest (Assume large files)
nl: &Snelste (uitgaan van grote bestanden)

en: &File
nl: &Bestand

en: &Files only
nl: Alleen &bestanden

en: &Filtered view
nl: &Gefilterde weergave

en: &Find all
nl: &Vind allemaal

en: &Find declaration
nl: &Zoek declaratie

en: &Find file
nl: Bestand &zoeken

en: &Find recursively
nl: &Vind recursief

en: &Flush bookmarks
nl: &Flush bladwijzers

en: &Format paragraph
nl: P&aragraaf opmaken

en: &Free VFSs now
nl: &Maak VFS's nu vrij

en: &Full 8 bits output
nl: &Volledige 8-bit uitvoer

en: &Full file list
nl: &Complete bestandenlijst

en: &General...
nl: &Algemeen...

en: &Go to line...
nl: &Ga naar regel...

en: &Grab lock
nl: Ver&grendelen

en: &Group undo
nl: &Groep ongedaan maken

en: &History...
nl: Gesc&hiedenis...

en: &Horizontal
nl: &Horizontaal

en: &Ignore
nl: &Negeren

en: &Ignore case
nl: Hoofdletterongevoel&ig

en: &Ignore lock
nl: Negeren vergrendel&ing

en: &Insert
nl: &Invoegen

en: &Insert file...
nl: Bestand &invoegen...

en: &Invert selection
nl: &Inverteren selectie

en: &Keep
nl: &Behouden

en: &Keybar visible
nl: &Toetsenbalk zichtbaar

en: &Layout...
nl: &Vormgeving...

en: &Left
nl: &Links

en: &Line number
nl: Rege&lnummer

en: &List...
nl: Bestands&lijst...

en: &Listing format edit
nl: &Lijstformaat bewerken

en: &Listing format...
nl: &Lijstformaat...

en: &Local
nl: &Lokaal

en: &Long file list
nl: &Lange bestandenlijst

en: &Macintosh format (CR)
nl: &Macintosh-formaat (CR)

en: &Mark columns
nl: &Markeer kolommen

en: &Marked all
nl: Alle gemarkeerd

en: &Menu file
nl: &Menu bestand

en: &Menubar visible
nl: Menu&balk zichtbaar

en: &Minimal (Find a smaller set of change)
nl: &Minimaal (zoek een kleinere set van verandering)

en: &Mkdir
nl: &Map maken

en: &Modify time
nl: &Wijz.tijd

en: &Mouse page scrolling
nl: &Muis paginascrollen

en: &Move
nl: &Verplaatsen

en: &Name
nl: &Naam

en: &Never
nl: &Nooit

en: &New
nl: &Nieuw

en: &Next
nl: Volge&nde

en: &Next bookmark
nl: &Volgende bladwijzer

en: &No
nl: &Nee

en: &None
nl: Gee&n

en: &Older
nl: &Ouder

en: &Open file...
nl: &Open bestand...

en: &Options
nl: &Opties

en: &Overwrite
nl: &Overschrijven

en: &Panel options...
nl: Venstero&pties

en: &Paste output of...
nl: Plak &uitvoer van...

en: &Permissions
nl: &Toegangsrechten

en: &Preallocate space
nl: Ruimte &prealloceren

en: &Prev bookmark
nl: Vorige bladwijzer

en: &Previous
nl: &Vorige

en: &Quick
nl: &Snel

en: &Quick cd
nl: &Snelle cd

en: &Quick save
nl: &Snel opslaan

en: &Quick view
nl: &Korte lijst

en: &Quit
nl: Beëindigen

en: &Redo
nl: &Nogmaals

en: &Refresh
nl: Ve&rversen

en: &Refresh screen
nl: Scherm verversen

en: &Remove
nl: Ver&wijderen

en: &Rename/Move
nl: &Hernoemen

en: &Replace
nl: Ve&rvangen

en: &Replace...
nl: Ve&rvangen...

en: &Rescan
nl: &Herlezen

en: &Resize
nl: Veranderen g&rootte

en: &Resume
nl: &Doorgaan

en: &Retry
nl: &Nogmaals

en: &Return does autoindent
nl: &Return springt automatisch in

en: &Reverse
nl: Omd&raaien

en: &Right
nl: &Rechts

en: &Safe save
nl: &Veilig opslaan

en: &Save
nl: Op&slaan

en: &Save setup
nl: Instellingen &Opslaan

en: &Search
nl: &Zoeken

en: &Search...
nl: &Zoeken...

en: &Set
nl: &Zetten

en: &Shadows
nl: &Schaduwen

en: &Show free space
nl: &Geef vrije ruimte weer

en: &Size
nl: &Grootte

en: &Size differs
nl: &Grootte verschilt

en: &Size only
nl: Alleen &grootte

en: &Skip
nl: Over&slaan

en: &Sort order...
nl: &Sorteer volgorde…

en: &Sort...
nl: &Sorteer...

en: &Stable symlinks
nl: &Stabiele symbolische links

en: &Start/Stop record macro
nl: &Start/Stop macro opnemen

en: &System Wide
nl: &Systeembreed

en: &System wide
nl: &Systeemwijd

en: &Thorough
nl: &Grondig

en: &Toggle bookmark
nl: &Bladwijzer aan/uit

en: &Toggle fullscreen
nl: &Toggle volledig scherm

en: &Toggle line state
nl: &Inv aan/uit

en: &Tree
nl: &Boom

en: &UTF-8 output
nl: &UTF-8 uitvoer

en: &Undelete files (ext2fs only)
nl: &Herstellen bestanden (alleen ext2fs)

en: &Undo
nl: &Herstellen

en: &Unix format (LF)
nl: &Unix-formaat (LF)

en: &Unsorted
nl: &Ongesorteerd

en: &Up
nl: Naar &boven

en: &Use ~/.netrc
nl: &Gebruik ~/.netrc

en: &User
nl: &Gebruiker

en: &User defined:
nl: Aange&past:

en: &User menu
nl: &Gebruikersmenu

en: &User menu...
nl: Gebr&Uikersmenu...

en: &Using shell patterns
nl: Shellpatroon gebr&uiken

en: &Verbose operation
nl: Uitvoering met &weergave

en: &Version
nl: &Versie

en: &Vertical
nl: &Verticaal

en: &View
nl: &Weergave

en: &View - F3
nl: Weerga&ve - F3

en: &Virtual FS...
nl: &Virtueel FS...

en: &Visible trailing spaces
nl: Zichtbaar spatiespoor

en: &Whole words
nl: Hele &woorden

en: &Window
nl: Scher&m

en: &Windows/DOS format (CR LF)
nl: &Windows/DOS-formaat (CR LF)

en: &XTerm window title
nl: &XTerm schermnaam

en: &Yes
nl: &Ja

en: &read by owner
nl: lezen door eigenaa&r

en: &write by owner
nl: s&chrijven door eigenaar

en: '%s' is not a symbolic link
nl: '%s' is  geen symbolische link

en: (chdir first)
nl: (eerst chdir)

en: (stalled)
nl: (geblokkeerd)

en: * on keypad
nl: Numeriek *

en: + on keypad
nl: Numeriek +

en: -  < No translation >
nl: - < Geen vertaling >

en: - on keypad
nl: Numeriek -

en: / on keypad
nl: Numeriek /

en: 7 &bits
nl: 7-&bits

en: < Reload Current Syntax >
nl: < Herlaadt Huidige Syntax >

en: <Unknown group>
nl: <onbekende groep>

en: <Unknown user>
nl: <onbekende gebruiker>

en: <readlink failed>
nl: <readlink mislukt>

en: A file already exists with this name
nl: Er bestaat al een bestand met die naam.

en: A user friendly text editor
    written for the Midnight Commander.
nl: Een gebruikersvriendelijke tekstbewerker
    geschreven voor de Midnight Commander

en: A&bout...
nl: &Over...

en: A&ll
nl: A&lle

en: A&ll charsets
nl: A&lle karaktersets

en: A&ppend
nl: &Toevoegen

en: A&sk new file name
nl: Vr&aag nieuwe bestandsnaam

en: A&uto save panels setup
nl: A&utomatisch opslaan vensterinstellingen

en: A&uto save setup
nl: A&utomatisch instellingen opslaan

en: A1 key
nl: A1-toets

en: Aborted transfer would be successful.
nl: Verbroken transfer zou een success zijn.

en: Aborting transfer...
nl: Overdracht wordt verbroken...

en: About
nl: Over

en: Accessed:   %s
nl: Benaderd: %s

en: Active VFS directories
nl: Aktieve VFS-directories

en: Add to external panelize
nl: Toevoegen aan extern venster

en: Add to hotlist
nl: Toevoegen aan hotlist

en: Alwa&ys
nl: Al&tijd

en: American English
nl: Amerikaans Engels

en: Ampersand
nl: En-teken

en: Apostrophe
nl: Apostrof

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Append only
nl: Alleen toevoegen

en: Are you sure you want to remove entry "%s"?
nl: Weet u zeker dat u invoer "%s" wilt verwijderen?

en: Arguments parse error!
nl: Parsefout argumenten!

en: At sign
nl: Apestaartje @

en: Attributes: %s
nl: Attributies: %s

en: Attributes: unavailable
nl: Attributies: niet beschikbaar

en: Auto m&enus
nl: Autom&enus

en: Back from &declaration
nl: Ga terug vanaf &declaratie

en: Background jobs
nl: Achtergrondtaken

en: Background process error
nl: Background process fout

en: Background process sent us a request for more arguments
    than we can handle.
nl: Het backgound proces stuurde meer data dan we konden verwerken

en: Background process:
nl: Achtergrondproces:

en: Background process:
    Directory "%s" not empty.
    Delete it recursively?
nl: Achtergrondproces: 
    Map "%s" is niet leeg 
    Recursief verwijderen?

en: Background process: File exists
nl: Achtergrond proces: Bestand bestaat

en: Background protocol error
nl: Backgound protocol fout

en: Backslash key
nl: Backslash \

en: Block Size
nl: Blok Grootte

en: Both panels should be in the listing mode
    to use this command
nl: Beide panelen moeten in de lijstmodus
    staan om dit commando te gebruiken

en: Breton
nl: Bretons

en: British English
nl: Brits Engels

en: Built with GLib %d.%d.%d
nl: Gebouwd met GLib %d.%d.%d

en: Built with S-Lang %s with terminfo database
nl: Built met S-Lang %s met terminfo-database

en: Built with libssh2 %d.%d.%d
nl: Gebouwd met libssh2 %d.%d.%d

en: Built with ncurses %s
nl: Built met ncurses %s

en: Built with ncurses (unknown version)
nl: Built met ncurses (onbekende versie)

en: Built with ncursesw %s
nl: Built met ncursesw %s

en: Built with ncursesw (unknown version)
nl: Built met ncursesw (onbekende versie)

en: ButtonBar|Ascii
nl: Ascii

en: ButtonBar|Copy
nl:  Kopie

en: ButtonBar|Delete
nl:  Verwijder

en: ButtonBar|Dynamc
nl: Dynam.

en: ButtonBar|Edit
nl:   Bewerken

en: ButtonBar|Forget
nl: Vergeten

en: ButtonBar|Format
nl: Format

en: ButtonBar|Goto
nl: GaNaar

en: ButtonBar|Help
nl:  Help

en: ButtonBar|Hex
nl: Hex

en: ButtonBar|HxSrch
nl: HxZoek

en: ButtonBar|Index
nl: Index

en: ButtonBar|Mark
nl:  Markeren

en: ButtonBar|Menu
nl:  Menu

en: ButtonBar|Merge
nl:  Samenvoegen

en: ButtonBar|Mkdir
nl:  Mkdir

en: ButtonBar|Move
nl:  Verplts

en: ButtonBar|Options
nl:  Opties

en: ButtonBar|Parse
nl: Parse

en: ButtonBar|Prev
nl: Vorige

en: ButtonBar|PullDn
nl:  Menu

en: ButtonBar|Quit
nl:  Afsltn

en: ButtonBar|Raw
nl: Rauw

en: ButtonBar|RenMov
nl:  Hernoemen

en: ButtonBar|Replac
nl:  Vervangen

en: ButtonBar|Rescan
nl: Verversen

en: ButtonBar|Rmdir
nl: Rmdir

en: ButtonBar|Save
nl:  Opsln

en: ButtonBar|Search
nl:  Zoeken

en: ButtonBar|Static
nl: Statisch

en: ButtonBar|UnWrap
nl: GnOmsl

en: ButtonBar|Unform
nl: Ongfrm

en: ButtonBar|View
nl:  Bekijken

en: ButtonBar|Wrap
nl: RglOms

en: C&hange time
nl: Laatst aange&past

en: C&heck word
nl: C&ontroleer woord

en: C&lear marked
nl: Mar&kering opheffen

en: C&ompare files
nl: Vergelij&ken bestanden

en: C&onfirmation...
nl: &Bevestiging...

en: C&ontinue
nl: D&oorgaan

en: C&ursor after inserted block
nl: C&ursor na ingevoegd blok

en: C1 key
nl: C1-toets

en: Cache directory:
nl: Cache-directory:

en: Canadian English
nl: Canadees Engels

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot accept this key
nl: Kan deze toets niet accepteren

en: Cannot chattr "%s"
    %s
nl: Kan niet chattr "%s"
    %s

en: Cannot check SIGWINCH pipe
nl: Kan SIGWINCH-pipe niet controleren

en: Cannot chmod "%s"
    %s
nl: chmod "%s" mislukt 
    %s

en: Cannot chmod target file "%s"
    %s
nl: 'chmod' van doelbestand "%s" mislukt 
    %s

en: Cannot chown "%s"
    %s
nl: chown voor "%s" mislukt 
    %s

en: Cannot chown target directory "%s"
    %s
nl: 'chown' van doelmap "%s" mislukt 
    %s

en: Cannot chown target file "%s"
    %s
nl: 'chown' van doelbestand "%s" mislukt 
    %s

en: Cannot close pipe descriptor (p == NULL)
nl: Kan pipe-descriptor niet sluiten (p == NULL)

en: Cannot close source file "%s"
    %s
nl: Bronbestand "%s" kan niet gesloten worden 
    %s

en: Cannot close target file "%s"
    %s
nl: Doelbestand "%s" kan niet gesloten worden 
    %s

en: Cannot copy cyclic symbolic link
    "%s"
nl: Een cyclische symbolische link kan niet gekopieerd worden 
    `%s'

en: Cannot create %s directory
nl: Aanmaken van map %s mislukt

en: Cannot create backup file
    %s%s
    %s
nl: Backup-bestand kan niet gecreëerd worden
    %s%s
    %s

en: Cannot create pipe descriptor
nl: Aanmaken van pipe discriptor mislukt

en: Cannot create pipe streams
nl: Kan pipe streams niet aanmaken

en: Cannot create special file "%s"
    %s
nl: Maken van speciaal bestand "%s" mislukt 
    %s

en: Cannot create target directory "%s"
    %s
nl: Doelmap "%s" kan niet gecreëerd worden 
    %s

en: Cannot create target file "%s"
    %s
nl: Doelbestand "%s" kan niet aangemaakt worden 
    %s

en: Cannot create target hardlink "%s"
nl: Kan doel hardlink "%s" niet aanmaken

en: Cannot create target hardlink "%s"
    %s
nl: Kan doel hardlink "%s" niet aanmaken
    %s

en: Cannot create target symlink "%s"
    %s
nl: Maken van doel van symbolische link "%s" mislukt 
    %s

en: Cannot create temporary command file
    %s
nl: Kan geen tijdelijk opdrachtbestand maken 
    %s

en: Cannot create temporary diff file
    %s
nl:  Kan geen tijdelijk diff-bestand maken 
     %s

en: Cannot create temporary directory %s: %s
nl: Tijdelijke map "%s" kan niet gecreëerd worden: %s

en: Cannot create temporary merge file
    %s
nl:  Kan geen tijdelijk samenvoegbestand maken 
     %s

en: Cannot execute command
nl: Kan opdracht niet uitvoeren

en: Cannot execute commands on non-local filesystems
nl: U kunt geen opdrachten uitvoeren op non-lokale bestandssystemen

en: Cannot execute sort command
nl: Kan sorteeropdracht niet uitvoeren

en: Cannot fetch a local copy of %s
nl: Er kan geen lokale kopie van %s worden opgehaald

en: Cannot fetch a local copy of /ftp://some.host/editme.txt
nl: Kan geen lokale versie van /ftp://some.host/editme.txt ophalen

en: Cannot find node %s in help file
nl: Node %s is niet gevonden het help-bestand

en: Cannot fstat source file "%s"
    %s
nl: fstat werkt niet op bronbestand "%s"
    %s

en: Cannot fstat target file "%s"
    %s
nl: fstat werkt niet op doelbestand "%s" 
    %s

en: Cannot get flags of "%s"
    %s
nl: Kan flags van "%s" niet verkrijgen
    %s

en: Cannot get size/permissions for %s
nl: Kan geen grootte-/rechteninformatie verkrijgen voor %s

en: Cannot insert file
nl: Kan bestand niet invoegen

en: Cannot load block bitmap from:
    %s
nl: Kan bitmap block van: %s niet laden

en: Cannot load inode bitmap from:
    %s
nl: Kan inode bitmap van: %s niet openen

en: Cannot make stable symlinks across non-local filesystems:
    
    Option Stable Symlinks will be disabled
nl: Er kunnen geen stabiele symbolische links over non-lokale bestandssystemen worden gelegd:
    
     De optie 'stabiele symbolische links' wordt uitgeschakeld

en: Cannot move directory "%s" to "%s"
    %s
nl: Kan map  "%s" niet naar "%s" verplaatsen 
    %s

en: Cannot move file "%s" to "%s"
    %s
nl: Verplaatsen van "%s" naar "%s" mislukt 
    %s

en: Cannot open "%s"
    %s
nl: Kan bestand %s niet openen
    %s

en: Cannot open "%s" in parse mode
    %s
nl: Kan "%s" niet openen in parsemodus
    %s

en: Cannot open %s archive
    %s:
    %s
nl: Kan %s archief niet openen
    %s:
    %s

en: Cannot open %s for reading
nl: Kan %s niet openen om te lezen

en: Cannot open cpio archive
    %s
nl: Openen cpio-archief mislukt:
    %s

en: Cannot open file "%s"
nl: Kan bestand "%s" niet openen

en: Cannot open file %s
nl: Kan bestand %s niet openen

en: Cannot open file %s
    %s
nl: Kan bestand %s niet openen
    %s

en: Cannot open file for writing: %s
nl: Openen van bestand voor schrijven mislukt: %s

en: Cannot open named pipe %s
nl: Openen van 'named pipe' %s mislukt

en: Cannot open pipe for reading: %s
nl: Openen van pipe voor lezen mislukt: %s

en: Cannot open pipe for writing: %s
nl: Openen van pipe voor lezen mislukt: %s

en: Cannot open source file "%s"
    %s
nl: Openen van bronbestand "%s" mislukt 
    %s

en: Cannot open tar archive
    %s
nl: Openen tar-archief mislukt
    %s

en: Cannot open the %s file for writing:
    %s
nl: Openen van bestand %s voor schrijven mislukt:
    %s

en: Cannot operate on ".."!
nl: Opereren op ".." is niet mogelijk!

en: Cannot overwrite directory "%s"
nl: Overschrijven van map "%s" mislukt

en: Cannot overwrite directory "%s"
    %s
nl: Map "%s" kan niet overschreven worden 
    %s

en: Cannot overwrite file "%s"
    %s
nl: Kan bestand "%s" niet overschrijven
    %s

en: Cannot parse:
nl: Kon niet interpreteren:

en: Cannot preallocate space for target file "%s"
    %s
nl: Kan geen ruimte voor doelbestand "%s" prealloceren
    %s

en: Cannot read directory contents
nl: Kan mapinhoud niet lezen

en: Cannot read source file "%s"
    %s
nl: Bronbestand "%s" kan niet gelezen worden 
    %s

en: Cannot read source link "%s"
    %s
nl: Bron-link "%s" lezen mislukt 
    %s

en: Cannot remove directory "%s"
    %s
nl: Kan map "%s" niet verwijderen 
    %s

en: Cannot remove file "%s"
    %s
nl: Verwijderen van bestand "%s" mislukt 
    %s

en: Cannot run external panelize in a non-local directory
nl: Uitvoeren extern venster is niet mogelijk in een niet-lokale map

en: Cannot save file
nl: Kan bestand niet opslaan

en: Cannot save file %s:
    %s
nl:  Kan bestand %s niet opslaan: 
     %s

en: Cannot save file:
    %s
nl: Kon bestand %s niet opslaan

en: Cannot save: destination is not a regular file
nl: Opslaan niet mogelijk: bestemming is geen gewoon bestand

en: Cannot set correct permissions for directory %s
nl: Kan de rechten niet juist instellen voor de map %s

en: Cannot stat "%s"
    %s
nl: Kan niet stat  "%s"
    %s

en: Cannot stat file "%s"
    %s
nl: Bestand "%s" kan niet geïnspecteerd worden 
    %s

en: Cannot stat hardlink source file "%s"
    %s
nl: Kan hardlink-bronbestand  "%s" niet inspecteren
    %s

en: Cannot stat source directory "%s"
    %s
nl: Bronmap "%s" kan niet geïnspecteerd worden
    %s

en: Cannot stat source file "%s"
    %s
nl: Bronbestand "%s" kan niet geïnspecteerd worden 
    %s

en: Cannot stat the destination
    %s
nl: Inspecteren van het doel mislukt
    %s

en: Cannot translate from %s to %s
nl: Kan niet van %s naar %s vertalen

en: Cannot view: not a regular file
nl: Kan het niet bekijken: geen normaal bestand

en: Cannot write target file "%s"
    %s
nl: Doelbestand "%s" kan niet beschreven worden 
    %s

en: Cannot write to the %s file:
    %s
nl: Schrijven naar bestand %s mislukt:
    %s

en: Caret
nl: Dakje

en: Cas&e sensitive
nl: Hoofd-/kleine le&tters

en: Case &insensitive
nl: Hoofdletter&ongevoelig

en: Case sens&itive
nl: Hoofd-/kleine le&tters

en: Casefolded file
nl: Casefolded bestand

en: Cd follows lin&ks
nl: Cd volgt lin&ks

en: Center &scrolling
nl: Centrum&scrolling

en: Change &to
nl: Ver&ander in

en: Change line breaks to:
nl: Verander regeleindes naar:

en: Change spelling &language...
nl: Wijzigen spe&llingstaal....

en: Changed:    %s
nl: Veranderd: %s

en: Changes to file lost
nl: Wijzigingen zijn verloren

en: Chattr command
nl: Chattr commando

en: Check &POSIX new line
nl: Controleer &POSIX nieuwe regel

en: Check input data! Some of parameters are NULL!
nl: Check input data! Sommige parameters zijn NULL!

en: Check word
nl: Controleer woord

en: Child died unexpectedly
nl: Child is onverwacht gestopt

en: Chmod command
nl: 'chmod'-opdracht

en: Choose codepage
nl: Kies invoerkarakterset

en: Choose syntax highlighting
nl: Kies syntax highlighting

en: Chown advanced command
nl: Uitgebreide opdracht 'chown'

en: Chown command
nl: Chown-opdracht

en: Classic pro&gressbar
nl: Klassieke pro&gressiebar

en: Close file
nl: Bestand sluiten

en: Co&mplete: show all
nl: Co&mpleet: Toon alles

en: Co&py to clipfile
nl: Kopieer naar klembord

en: Collect completions
nl: Verzamelen uitkomsten

en: Colon
nl: Dubbele punt

en: Color options
nl: Kleur-instellingen

en: Comma
nl: Komma

en: Command
nl: Opdracht

en: Command &history
nl: &Opdrachtengeschiedenis

en: Command &prompt
nl: Commando &prompt

en: Compare directories
nl: Mappen vergelijken

en: Completion/M-tab
nl: Completeren/M-Tab

en: Compress
nl: Comprimeren

en: Compressed clusters
nl: Gecomprimeerdeclusters

en: Compressed dirty file
nl: Gecomprimeerd dirty-bestand

en: Compression raw access
nl: Compressie raw-access

en: Compute tota&ls
nl: Berekenen tota&len

en: Con&tinue
nl: &Doorgaan

en: Configure options
nl: Instellingen

en: Confir&m before saving
nl: Be&vestigen voor opslaan

en: Confirm replace
nl: Vervangen bevestigen

en: Confirm save file: "%s"
nl: Bevestig opslaan van bestand: "%s"

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Confirmation|&Delete
nl: Verwij&deren

en: Confirmation|&Execute
nl: Uitvo&eren

en: Confirmation|&History cleanup
nl: &Geschiedenis opschonen

en: Confirmation|Di&rectory hotlist delete
nl: Map-hotlist ve&rwijderen

en: Confirmation|E&xit
nl: E&xit

en: Confirmation|O&verwrite
nl: O&verschrijven

en: Console output
nl: Console-output

en: Content:
nl: Inhoud:

en: Continue from beginning?
nl: Doorgaan vanaf het begin?

en: Cop&y
nl: Kopieer

en: Cop&y to file...
nl: &Kopieer naar bestand...

en: Copies to
nl: Kopie naar

en: Copy "%s" directory to:
nl: Kopiëer de map "%s" naar:

en: Copy to clipboard
nl: Kopieer naar klembord

en: Corrupted cpio header encountered in
    %s
nl: Beschadigde cpio-header gevonden in
    %s

en: Create a new Directory
nl: Maak een nieuwe map

en: Current text was modified without a file save.
    Continue discards these changes.
nl: Deze tekst is veranderd zonder te zijn opgeslagen.
    Doorgaan gooit alle wijzigingen weg.

en: Cursor be&yond end of line
nl: Cursor voorb&ij regeleinde

en: Cut to clipboard
nl: Knip naar klembord

en: Czech
nl: Tjechisch

en: Danish
nl: Deens

en: Data types:
nl: Datatypen:

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete %s?
nl: Verwijderen %s?

en: Delete macr&o...
nl: Macro ver&wijderen...

en: Delete macro
nl: Verwijder macro

en: Delete on keypad
nl: Numeriek Del

en: Deleting
nl: Verwijderen

en: Destination "%s" must be a directory
    %s
nl: Doel "%s" moet een map zijn 
    %s

en: Device:     %s
nl: Apparaat: %s

en: Di&rectory hotlist
nl: &Mappen hotslist

en: Di&ve into subdir if exists
nl: Ga door submap, als de&ze bestaat

en: DialogTitle|Copy
nl: Kopiëren

en: DialogTitle|Delete
nl: Verwijderen

en: DialogTitle|History cleanup
nl: Venster titel| geschiedenis opruimen

en: DialogTitle|Move
nl: Verplaatsen

en: Diff Options
nl: Opties diff

en: Diff algorithm
nl: Diff-algoritme

en: Diff extra options
nl: Diff extra opties

en: Diff viewer: invalid mode
nl: Diff viewer: ongeldige modus

en: Direct access for files
nl: Directe toegang voor bestanden

en: Directories: %zu, total size: %s
nl: Directories: %zu, totale grootte: %s

en: Directory "%s" not empty.
    Delete it recursively?
nl: Map "%s" is niet leeg.   
    Recursief verwijderen?

en: Directory %s is not owned by you
nl: U bent niet de eigenaar van de map %s

en: Directory cache expired for %s
nl: Map-cache verlopen voor %s

en: Directory hotlist
nl: Map favolijst

en: Directory label
nl: Maplabel

en: Directory label:
nl: Maplabel:

en: Directory path
nl: Mappad

en: Directory path:
nl: Mappad:

en: Directory scanning
nl: Map scannen

en: Directory tree
nl: Maphiërarchie

en: Disable X11 support
nl: X11-ondersteuning uitschakelen

en: Disable mouse support in text version
nl: Muisondersteuning uitschakelen in de tekstversie

en: Disables subshell support
nl: Schakelt subshell-ondersteuning uit

en: Display bits
nl: Weergave bits

en: Displays the current version
nl: Toon de huidige versie

en: Do you really want to execute?
nl: Wilt u die opdracht echt uitvoeren?

en: Do you really want to quit the Midnight Commander?
nl: Wilt u echt de Midnight Commander afsluiten?

en: Do you want clean this history?
nl: Wilt u deze geschiedenis opruimen?

en: Dollar sign
nl: Dollar-teken

en: Don't load definitions of key bindings from file, use defaults
nl: Laad geen definities van sneltoetsen uit bestand, gebruik standaard

en: Don't overwrite with &zero length file
nl: Niet overschrijven met &zero-length-bestand

en: Dot
nl: Punt

en: Down arrow
nl: Pijl omlaag

en: Down arrow keypad
nl: Numeriek pijl omlaag

en: Dutch
nl: Nederlands

en: E&xit
nl: &Afsluiten

en: E&xtension
nl: E&xtensie

en: E&xternal panelize
nl: &Plaatsen in extern venster

en: ERROR:
nl: FOUT:

en: EXTFS virtual file system:
    %s
nl: EXTFS virtueel bestandssysteem:
    %s

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit &extension file
nl: Bewerken &extensie

en: Edit &menu file
nl: &Bewerken menubestand

en: Edit Save Mode
nl: Bewerk Opslag-modus

en: Edit file
nl: Bestand bewerken

en: Edit files
nl: Bewerken bestanden

en: Edit hi&ghlighting group file
nl: Aanpassen hi&ghlighting-groepsbestand

en: Edit is disabled
nl: Bewerken uitgeschakeld

en: Edit s&ymlink
nl: S&ymlink bewerken

en: Edit symlink
nl: Bewerken symlink

en: Edit:
nl: Bewerken:

en: Editor options
nl: Editor-opties

en: Ena&ble ignore directories:
nl: Schakel directories ne&geren in

en: Enables subshell support (default)
nl: Zet subshell-ondersteuning aan (standaard)

en: Encod&ing...
nl: Encoder&ing...

en: Encrypted inode
nl: Versleutelde inode

en: End key
nl: End-toets

en: End on keypad
nl: Numeriek End

en: English
nl: Engels

en: Enter command label:
nl: Geef opdrachtlabel:

en: Enter device (without /dev/) to undelete
    files on: (F1 for details)
nl: Geef apparaatnaam (zonder /dev/) om gewiste bestanden te herstellen op: (F1 voor details)

en: Enter directory name:
nl: Geef mapnaam:

en: Enter file name:
nl: Vul bestandsnaam in:

en: Enter line:
nl: Invoerregel:

en: Enter machine name (F1 for details):
nl: Voer computernaam in (F1 voor details):

en: Enter on keypad
nl: Numeriek Enter

en: Enter replacement string:
nl: Geef de vervangende string:

en: Enter search string:
nl: Geef de zoektekst :

en: Enter shell command(s):
nl:  Geef shell-opdracht(en):

en: Enter sort options (see sort(1) manpage) separated by whitespace:
nl: Voer sorteeropties in (zie sort(1) man-pagina) gescheiden door witruimte:

en: Equal
nl: Is gelijk aan

en: Error
nl: Fout

en: Error calling program
nl: Fout bij het aanroepen van programma

en: Error in file %s on line %d
nl: Fout in bestand %s, op regel %d

en: Error reading %s
nl: Fout bij het lezen van %s

en: Error reading from pipe: %s
nl: Probleem bij het lezen van pipe: %s

en: Error reported after abort.
nl: Fout gemeld na verbreking.

en: Error while closing the file:
    %s
    Data may have been written or not
nl: Fout tijdens sluiten van bestand %s. Data kan wel of niet opgeslagen zijn.

en: Error writing to pipe: %s
nl: Fout bij het schrijven naar pipe: %s

en: Esc key mode
nl: Esc-key modus

en: Event system already initialized
nl: Bewerking systeem reeds geïnitialiseerd

en: Event system not initialized
nl: Bewerking systeem niet geïnitialiseerd

en: Exclamation mark
nl: Uitroepteken

en: Executable &first
nl: &Uitvoerbare bestanden eerst

en: Existing filename (filename symlink will point to):
nl: Bestaand bestand (Symbolische link moet wijzen naar):

en: Existing:
nl: Bestaand:

en: Ext2lib error
nl: Ext2lib-fout

en: Extension file edit
nl: Bewerken uitbreidingsbestand

en: External command
nl: Externe opdracht

en: External panelize
nl: Plaatsen in extern venster

en: External panelize:
    %s
nl: Externe panelen:
    %s

en: External panelize:
    failed to read data from child stdout:
    %s
nl: Externe panelen:
    kon gegevens van kind stdout
    %s niet lezen:

en: F&ull 8 bits input
nl: &Volledige 8-bit invoer

en: FATAL: not a directory:
nl: FATAAL: geen directory:

en: FT&P link...
nl: FT&P-Verbinding...

en: FTP anonymous password:
nl: Wachtwoord Anonieme-FTP:

en: FTP directory cache timeout (sec):
nl: FTP-mapcache timeout (sec):

en: FTP to machine
nl: FTP naar machine

en: FTP: Account required for user %s
nl:  FTP: Account nodig voor gebruiker %s

en: FTP: Password required for %s
nl: FTP: Wachtwoord verplicht voor %s

en: Failed to initialize event system
nl: Bewerking systeem initialiseren mislukt

en: Failed to read data from child stdout:
    %s
nl: Kon geen data lezen van child stdout:
    %s

en: Failed to run:
    %s
nl: Gefaald te draaien:
    %s

en: False:
nl: Onwaar:

en: File
nl: Bestand

en: File "%s" is already being edited.
    User: %s
    Process ID: %d
nl: Bestand "%s" wordt al bewerkt. Gebruiker: %s Proces ID: %d

en: File "%s" is too large.
    Open it anyway?
nl: Bestand "%s" is te groot.
    Toch openen?

en: File %s is not owned by root or you or is world writable.
    Using it may compromise your security
nl: Bestand %s is niet van de 'root' of van u, of is door iedereen beschrijfbaar.
    Het gebruik kan veiligheidsrisico's betekenen

en: File %s was modified.
    Save before close?
nl: Bestand %s is gewijzigd. Opslaan voordat wordt afgesloten?

en: File &types
nl: Bestands&soorten

en: File exists
nl: Bestand bestaat

en: File extension handlers:
nl: Bestandsextentiehandlers:

en: File has hard-links. Detach before saving?
nl: Bestand heeft harde links. Ontkoppelen voor het opslaan?

en: File highlight
nl: Bestand-highlighting

en: File listin&g
nl: Bestandsopsommin&g

en: File locked
nl: Bestand vergrendeld

en: File name:
nl: Bestandsnaam:

en: File operations
nl: Bestandsoperaties

en: File was modified. Save with exit?
nl: Bestand is gewijzigd. Opslaan met afsluiten?

en: File(s) was modified. Save with exit?
nl: Bestand(en) is/zijn gewijzigd. Opslaan met afsluiten?

en: File: %s
nl: Bestand: %s

en: FileOperation|Copy
nl: Kopiëren

en: FileOperation|Delete
nl: Verwijderen

en: FileOperation|Move
nl: Verplaatsen

en: Filename:
nl: Bestandsnaam:

en: Files processed: %zu
nl: Verwerkte bestanden: %zu

en: Files processed: %zu / %zu
nl: Bestanden verwerkt: %zu / %zu

en: Files tagged, want to cd?
nl: Bestanden gemarkeerd, veranderen van map?

en: Filesystem: %s
nl: Bestandssysteem: %s

en: Fill tabs with &spaces
nl: Tabs met &spaties vullen

en: Filter command and arguments:
nl: Filteropdracht en argumenten:

en: Filtered view
nl: Gefilterde weergave

en: Find *.orig after patching
nl: Zoek naar *.orig naar het patchen

en: Find File
nl: Bestand zoeken

en: Find File: "%s"
nl: Bestand zoeken: "%s"

en: Find File: "%s". Content: "%s"
nl: Bestand vinden: "%s". Inhoud: "%s"

en: Find SUID and SGID programs
nl: Zoek SUID en SGID programma's

en: Find rejects after patching
nl: Zoek geweigerde patchfragmenten

en: Finished
nl: Klaar

en: Finished (ignored %zu directory) | Finished (ignored %zu directories)
nl[0]: Klaar (%zu directorie genegeerd)
nl[1]: Klaar (%zu directories genegeerd)

en: Fir&st hit
nl: Eer&ste hit

en: Flag
nl: Vlag

en: Follow &links
nl: &Linken volgen

en: Follow s&ymlinks
nl: Volg s&ymlinks

en: For&ward to declaration
nl: Voor&waarts naar declaratie

en: Forces xterm features
nl: Dwingt xterm features

en: Format error on file Extensions File
nl: Formaatfout in bestandsextensies-bestand

en: Found: %lu
nl: Gevonden: %lu

en: Free nodes:
nl: Vrije nodes:

en: Free space: %s / %s (%d%%)
nl: Vrije ruimte: %s / %s (%d%%)

en: French
nl: Frans

en: Function key 1
nl: Functietoets 1

en: Function key 10
nl: Functietoets 10

en: Function key 11
nl: Functietoets 11

en: Function key 12
nl: Functietoets 12

en: Function key 13
nl: Functietoets 13

en: Function key 14
nl: Functietoets 14

en: Function key 15
nl: Functietoets 15

en: Function key 16
nl: Functietoets 16

en: Function key 17
nl: Functietoets 17

en: Function key 18
nl: Functietoets 18

en: Function key 19
nl: Functietoets 19

en: Function key 2
nl: Functietoets 2

en: Function key 20
nl: Functietoets 20

en: Function key 21
nl: Functietoets 21

en: Function key 22
nl: Functietoets 22

en: Function key 23
nl: Functietoets 23

en: Function key 24
nl: Functietoets 24

en: Function key 3
nl: Functietoets 3

en: Function key 4
nl: Functietoets 4

en: Function key 5
nl: Functietoets 5

en: Function key 6
nl: Functietoets 6

en: Function key 7
nl: Functietoets 7

en: Function key 8
nl: Functietoets 8

en: Function key 9
nl: Functietoets 9

en: GNU Midnight Commander
    is already running on this terminal.
    Subshell support will be disabled.
nl: GNU Midnight Commander
    draait al in deze terminal.
    Subshell-ondersteuning wordt uitgeschakeld.

en: GNU Midnight Commander %s
nl: GNU Midnight Commander  %s

en: German
nl: Duits

en: Getting file
nl: Verkrijgen van bestand

en: Go to matching &bracket
nl: Ga naar corresponderend &haakje

en: Goto
nl: Ga naar

en: Goto line
nl: Ga naar regel

en: Goto line (left)
nl: Ga naar regel (links)

en: Goto line (right)
nl: Ga naar regel (rechts)

en: Great than
nl: Meer dan

en: Great! You have a complete terminal database!
    All your keys work well.
nl: Geweldig! U heeft een volledige terminal database!
    Alle toetsen werken goed.

en: Greek
nl: Grieks

en: Grepping in %s
nl: Grep in %s

en: Group
nl: Groep

en: Group "%s" is not empty.
    Remove it?
nl: Groep "%s" is niet leeg.
    Toch verwijderen?

en: Group name
nl: Naam van de groep

en: Group name:
nl: Groepsnaam:

en: H&intbar visible
nl: H&intbalk zichtbaar

en: He&xadecimal
nl: He&xadecimaal

en: He&xadecimal offset
nl: He&xadecimale offset

en: Help file format error
nl: Formaatfout in help-bestand

en: Hex pattern error at position %d:
    %s.
nl: Hexpatroonfout op positie %d:
    %s.

en: Highlighting groups file edit
nl: Oplichten groups bestand aanpassing

en: History
nl: Geschiedenis

en: Home directory path is not absolute
nl: Pad van thuismap is niet absoluut

en: Home directory:
nl: Thuismap:

en: Home on keypad
nl: Numeriek Home

en: Hotlist Load
nl: Hotlist Laden

en: Ignore &all
nl: &Alles negeren

en: Ignore &space change
nl: Negeren &spatieverandering

en: Ignore all &whitespace
nl: Negeren alle &witruimte

en: Ignore tab &expansion
nl: Negeren tabbladuitbr&eiding

en: Immutable
nl: Niet-muteerbaar

en: In se&lection
nl: In se&lectie

en: Incomplete file was retrieved
nl: Onvolledig bestand is opgehaald

en: Inconsistent archive
nl: Inconsistent archief

en: Inconsistent hardlinks of
    %s
    in cpio archive
    %s
nl: Inconsistente harde link 
    %s
    in cpio-archief
    %s

en: Inconsistent tar archive
nl: Inconsistent tar-archief

en: Indexed directory
nl: Geindexeerde map

en: Information
nl: Informatie

en: Inode has inline data
nl: Inode heeft inline data

en: Inode uses extents
nl: Inode gebruikt extents

en: Input / display codepage:
nl: Invoer / weergave karakterset:

en: Insert
nl: Invoegen

en: Insert &date/time
nl: &Datum/Tijd invoegen

en: Insert &literal...
nl: &Letterlijk invoegen...

en: Insert file
nl: Bestand invoegen

en: Insert literal
nl: Letterlijk invoegen

en: Insert on keypad
nl: Numeriek Ins

en: Internal bug: Double start of link area
nl:  Interne fout: dubbele start van linkgebied

en: Internal error:
nl: Interne fout:

en: Invalid character
nl: Ongeldig teken

en: Invalid source pattern '%s'
nl: Ongeldig bronpatroon '%s'

en: Invalid token number %d
nl: Ongeldig teken-nummer %d

en: Invalid value
nl: Ongeldige waarde

en: It seems that all your keys already
    work fine. That's great.
nl: Het lijkt erop dat al uw toetsen werken.
    Prima.

en: Italian
nl: Italiaans

en: L&ynx-like motion
nl: 'L&ynx'-achtige bewegingen

en: Label for "%s":
nl: Naam voor "%s":

en: Language
nl: Taal

en: Launches the file viewer on a file
nl: Start de bestandviewer voor een bestand

en: Layout
nl: Vormgeving

en: Learn &keys...
nl: &Leer toetsen...

en: Learn keys
nl: Toetsen leren

en: Left arrow
nl: Pijl links

en: Left arrow keypad
nl: Numeriek pijl links

en: Left brace
nl: Linker accolade

en: Left bracket
nl: Rechte haak links

en: Left parenthesis
nl: Aanhalingsteken links

en: Less than
nl: Minder dan

en: Link %s to:
nl: %s verbinden met:

en: Links:      %d
nl: Links: %d

en: Listing format
nl: Lijstformaat

en: Load
nl: Laden

en: Load definitions of key bindings from specified file
nl: Laad definities van sneltoetsen van aangegeven bestand

en: Load file
nl: Laden bestand

en: Load syntax file
nl: Laad syntaxbestand

en: Loading...
nl: Laden...

en: Loading: %3d%%
nl: Laden: %3d%%

en: Location:   %Xh:%Xh
nl: Locatie: %Xh:%Xh

en: Log ftp dialog to specified file
nl: Schrijf FTP-log naar aangegeven bestand

en: MC was unable to write %s file,
    your old hotlist entries were not deleted
nl: MC was niet in staat weg te schrijven naar bestand %s,
    uw oude hotlist items zijn niet verwijderd.

en: Ma&rk moves down
nl: Ma&rkering naar beneden

en: Macro not deleted
nl: Macro niet verwijderd

en: Main options
nl: Hoofd-opties

en: Malformed regular expression
nl: Slecht geformuleerde reguliere expressie

en: Mark &all
nl: &Alles markeren

en: Memory exhausted!
nl: Geen geheugenruimte meer!

en: Menu edit
nl: Menu bewerken

en: Mi&x all files
nl: Mengen alle &bestanden

en: Midnight Commander is being shut down.
    Save modified file %s?
nl: Midnight Commander wordt afgesloten.
    Wijzigingen in bestand %s opslaan?

en: Midnight Commander is being shut down.
    Save modified file(s)?
nl: Midnight Commander wordt afgesloten.
    Wijzigingen in bestand(en) opslaan?

en: Midnight Commander is being shut down.
    Save modified file?
nl: Midnight Commander wordt afgesloten. 
    Gewijzigd bestand opslaan??

en: Minus
nl: Min

en: Misspelled
nl: Fout gespeld

en: Mkdi&r autoname
nl: Mkdi&r auto-naamgeven

en: Mo&ve
nl: Verplaats

en: Mode:       %s (%04o)
nl: Modus: %s (%04o)

en: Modified git files
nl: Veranderde git-bestanden

en: Modified:   %s
nl: Aangepast: %s

en: More parsing errors will be ignored.
nl: Verdere parse-fouten worden genegeerd.

en: Move "%s" directory to:
nl: Verplaats  de map "%s" naar:

en: Moving %s
nl: %s wordt verplaatst

en: Name
nl: Naam

en: Name of new group:
nl: Naam van nieuwe groep:

en: Name:
nl: Naam:

en: Navigation
nl: Navigatie

en: New     :
nl: Nieuw    :

en: New &entry
nl: Nieuw &Item

en: New &group
nl: Nieuwe &groep

en: New hotlist entry
nl: Nieuw favolijst item

en: New hotlist group
nl:  Nieuwe hotlist-groep

en: No COW
nl: Geen COW

en: No arguments given to the viewer.
nl: Geen argumenten opgegevan aan de viewer

en: No dump
nl: Geen dump

en: No node information
nl: Geen node-informatie

en: No space information
nl: Geen informatie over schijfruimte

en: No suitable entries found in %s
nl: Geen passende items gevonden in %s

en: No update atime
nl: Geen update atime

en: No&rmal
nl: No&rmaal

en: Non&e
nl: Ge&en

en: Norwegian
nl: Noors

en: Not an xterm or Linux console;
    the subshell cannot be toggled.
nl: Geen xterm of Linux-console;
    de subshell kan niet getoggled worden.

en: Not implemented yet
nl: Nog niet geïmplementeerd

en: Num of replace tokens not equal to num of found tokens
nl: Aantal te vervangen tekens niet gelijk aan aantal gevonden tekens

en: Number out of range (should be in byte range, 0 <= n <= 0xFF, expressed in hex)
nl: Getal buiten bereik (zou in bytegebied moeten zijn, 0 <= n <= 0xFF, uitgedrukt in hex)

en: Number sign #
nl: Hekje #

en: On dum&b terminals
nl: Op d&omme terminals

en: Open files
nl: Openen bestanden

en: Other 8 bit
nl: Andere 8 bits

en: Other command
nl: Andere opdracht

en: Other options
nl: Andere opties

en: Output lines:
nl: Output-regels:

en: Overwrite all files?
nl: Alle bestanden overschrijven?

en: Overwrite this file?
nl: Dit bestand overschrijven?

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Owner name
nl: Naam van de eigenaar

en: Owner name:
nl: Naam eigenaar:

en: Owner:      %s/%s
nl: Eigenaar: %s/%s

en: Pa&ge scrolling
nl: Pa&ginascrollen

en: Pa&ste from clipfile
nl: &Plakken van prikbord

en: Page Down keypad
nl: Numeriek PageDown

en: Page Up keypad
nl: Numeriek PageUp

en: Pane&lize
nl: In &venster plaatsen

en: Panel options
nl: Vensteropties

en: Panel split
nl: Venstersplitsing

en: Paneli&ze
nl: Als vens&ter

en: Panelize
nl: Als venster

en: Panels:
nl: Vensters:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Paste output of external command
nl: Plak uitvoer van externe opdracht

en: Pause after run
nl:  Pauze na uitvoering

en: Pe&rcents
nl: Pe&rcenten

en: Percent sign
nl: Procentteken

en: Perm
nl: Rechten

en: Permanently added
    %s (%s)
    to the list of known hosts.
nl: %s (%s) permanent toegevoegd
    aan de lijst met bekende hosts.

en: Permission
nl: Rechten

en: Permissions (octal):
nl: Toegangsrechten (octaal)

en: Permissions (octal): %o
nl: Permissies (octaal): %o

en: Pers&istent selection
nl: Vastliggende s&electie

en: Pipe
nl: Pijp

en: Pipe failed
nl: Pijp mislukt

en: Please press the %s
    and then wait until this message disappears.
    
    Then, press it again to see if OK appears
    next to its button.
    
    If you want to escape, press a single Escape key
    and wait as well.
nl: Druk op %s,
    
    en wacht dan tot dit bericht verdwijntDruk vervolgens nogmaals om te zien of 'Ok' verschijnt
    naast de toets.
    
    Als u wilt afbreken, druk dan de escape-toets,
    en wacht enkele ogenblikken

en: Polish
nl: Pools

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Premature end of cpio archive
    %s
nl: Voortijdig eind in cpio-archief
    %s

en: Preserve &attributes
nl: &Attributen behouden

en: Press all the keys mentioned here. After you have done it, check
    which keys are not marked with OK. Press space on the missing
    key, or click with the mouse to define it. Move around with Tab.
nl: Druk op alle toetsen die hier genoemd worden. Controleer daarna welke
    toetsen niet gemerkt zijn met OK. Druk de spatietoets in bij een ontbrekende
    toets, of klik met de muis. Definieer vervolgens de toets.

en: Press any key to continue...
nl: Druk op een toets om verder te gaan...

en: Press any key:
nl: Druk op een toets:

en: Press macro hotkey:
nl: Druk op een macro sneltoets

en: Press the macro's new hotkey:
nl: Druk op de nieuwe sneltoets voor de macro:

en: Prime
nl: Primair

en: Print configure options
nl: Toon instellingsopties

en: Print data directory
nl: Datamap weergeven

en: Print extended info about used data directories
nl: Toon uitgebreide info over gebruik data directories

en: Print last working directory to specified file
nl: Werkmap wegschrijven in bestand bij afsluiten programma

en: Profile root directory:
nl: Thuismap-profielen:

en: Project hierarchy
nl: Project-hierarchy

en: Question mark
nl: Vraagteken

en: Quick cd
nl: Snelle cd

en: Quick search
nl: Snel zoeken

en: Quit
nl: Afsltn

en: Quotation mark
nl: Aanhalingsteken

en: Re&gular expression
nl: &Reguliere expressie

en: Re&verse files only
nl: Alleen Re&verse-bestanden

en: Reading failed
nl: Lezen mislukt

en: Record/Repeat &actions
nl: Opnemen/Herhalen &acties

en: Reget failed, about to overwrite file
nl: 'Reget' mislukt, bestand wordt overschreven

en: Regular expression error
nl: Reguliere expressie-fout

en: Relative symlin&k
nl: Relatieve symli&nk

en: Repeat last commands
nl: Herhaal laatste opdrachten

en: Repeat times:
nl: Aantal keren te herhalen:

en: Replace
nl: Vervang

en: Replace with:
nl: Vervangen met:

en: Request to run in color mode
nl: Vraag om de kleurenmodus te gebruiken

en: Requests to run in black and white
nl: Verzoekt om in zwart/wit te werken

en: Resets soft keys on HP terminals
nl: Zet soft-key bij HP-terminals terug

en: Resolving symlink...
nl: Volgen van Symlink...

en: Right arrow
nl: Pijl rechts

en: Right arrow keypad
nl: Numeriek pijl rechts

en: Right brace
nl: Rechter accolade

en: Right bracket
nl: Rechte haak rechts

en: Right parenthesis
nl: Aanhalingsteken rechts

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Rotating d&ash
nl: Roterend stree&pje

en: Run sort
nl: Sorteren

en: Running
nl: Aan het draaien

en: Russian
nl: Russisch

en: S&et marked
nl: Z&et gemarkeerde

en: S&hell link...
nl: S&hellverbinding...

en: S&hell patterns
nl: S&hellpatronen

en: S&kip
nl: &Overslaan

en: S&kip hidden
nl: S&la verborgen over

en: S&maller
nl: K&leiner

en: S&pell check
nl: S&pellingscontrole

en: S&uspend
nl: &Uitstellen

en: S&wap panels
nl: &Wisselen vensters

en: S&yntax file
nl: S&yntax bestand

en: SFS virtual file system:
    %s
nl: SFS virtueel bestandssysteem:
    %s

en: SFTP li&nk...
nl: SFTP li&nk…

en: SFTP to machine
nl: SFTP naar machine

en: Sa&fe delete
nl: Veili&g verwijderen

en: Safe overwrite
nl: Veilig overschrijven

en: Save &as...
nl: &Opslaan als...

en: Save &mode...
nl: &Opslagmodus...

en: Save As
nl: Opslaan als

en: Save as
nl: Opslaan als

en: Save block
nl: Sla selectieblok op

en: Save file
nl: Bestand opslaan

en: Save file &position
nl: &Positie van bestand opslaan

en: Save macro
nl: Macro opslaan

en: Screen lis&t
nl: Schermopsommin&g

en: Screen size %dx%d is not supported.
    Check the TERM environment variable.
nl: Schermgrootte %dx%d wordt niet ondersteund.
    Controleer omgevingsvariabele TERM ( opdr: set).

en: Screens
nl: Schermen

en: Sea&rch for content
nl: Zoe&k naar inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Search &again
nl: Nogmaals z&oeken

en: Search done
nl: Zoeken afgerond

en: Search is disabled
nl: Zoekfunctie is uitgeschakeld

en: Search string not found
nl: Gezochte tekst niet gevonden

en: Searching
nl: Zoeken

en: Searching %s
nl: Zoeken naar %s

en: Searching %s: %3d%%
nl: Zoeken %s: %3d%%

en: Secure deletion
nl: Secure verwijderen

en: Select
nl: Selectie maken

en: Select &group
nl: Selecteren &groep

en: Select compare method:
nl: Selecteer vergelijkmethode:

en: Select language
nl: Kies taal

en: Set &all
nl: Zet &alles

en: Set &groups
nl: Instellen &groepen

en: Set &users
nl: Instellen g&ebruikers

en: Set COLORTERM=truecolor if your terminal really supports true colors.
nl: Zet COLORTERM=truecolor indien de terminal daadwerkelijk true-colors ondersteund.

en: Setup
nl: Configuratie

en: Setup saved to %s
nl: Instellingen opgeslagen in %s

en: Shell link to machine
nl: Shell-link naar machine

en: Show &backup files
nl: Tonen r&eservebestanden

en: Show &hidden files
nl: Tonen verbor&gen bestanden

en: Show directory s&izes
nl: Tonen mappen&grootte

en: Show mc with specified skin
nl: Laad mc met aangegeven skin

en: Show mi&ni-status
nl: Tonen mi&nistatus

en: Simple s&wap
nl: Simpel s&wap

en: Size
nl: Grootte

en: Size:       %s
nl: Grootte: %s

en: Ski&p all
nl: Alles ove&rslaan

en: Slash key
nl: Slash /

en: Slovak
nl: Sloveens

en: Sorry, I could not put the job in background
nl: Sorry, de taak kon niet in de achtergrond geplaatst worden

en: Sorry, we cannot do password authenticated connections for now.
nl: Helaas, wachtwoord-beveiligde verbindingen zijn op dit moment niet mogelijk.

en: Sort
nl: Sorteren

en: Sort block
nl: Sorteer selectieblok

en: Sort order
nl: Sortering

en: Sort returned non-zero: %s
nl: Sorteren resulteerde in ongelijk-nul waarde: %s

en: Source
nl: Bron

en: Source "%s" is not a directory
    %s
nl: Bron "%s" is geen map
    %s

en: Space key
nl: Spatie

en: Spanish
nl: Spaans

en: Specifies a color configuration
nl: Geeft een kleurconfiguratie aan

en: Standard Colors:
       black, gray, red, brightred, green, brightgreen, brown,
       yellow, blue, brightblue, magenta, brightmagenta, cyan,
       brightcyan, lightgray and white
    
    Extended colors, when 256 colors are available:
       color16 to color255, or rgb000 to rgb555 and gray0 to gray23
    
    Attributes:
       bold, italic, underline, reverse, blink; append more with '+'
nl: Standaardkleuren: 
       zwart, grijs, rood, felrood, groen, felgroen, bruin, 
       geel, blauw, felblauw, magenta, lichtmagenta, cyaan,
       lichtcyaan, lichtgrijs en wit
    
    Meer kleuren, indien 256 kleuren beschikbaar zijn:
       color16 tot color255, of rgb000 tot rgb555 en gray0 tot gray23
    
    Attributen:
       vet, onderlijnd, reverse, knipperen; voeg meer toe met '+'

en: Start at:
nl: Beginnen bij:

en: Starting linear transfer...
nl: Starten van lineaire overdracht

en: Stopped
nl: Gestopt

en: Subgroup - press ENTER to see list
nl: Subgroep - druk ENTER om de lijst te zien

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Suggest
nl: Hint

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Switch &panels on/off
nl: Vensters &aan/uit

en: Symbolic link
nl: Symbolische Link

en: Symbolic link filename:
nl: Naam voor de symbolische link:

en: Symlink '%s' points to:
nl: Symlink '%s' verwijst naar:

en: Synchronous directory updates
nl: Synchroon mappenupdates

en: Synchronous updates
nl: Synchroon updates

en: Synta&x highlighting
nl: Synta&x oplichting

en: Syntax &highlighting...
nl: Synta&x oplichting...

en: Syntax file edit
nl: Uitbreidingsbestand bewerken

en: System data
nl: Systeemdata

en: Tab key
nl: Tab

en: Tab spacing:
nl: Tab-afstand:

en: Tabulation
nl: Tabulatie

en: Target
nl: Doel

en: Teach me a key
nl: Leer mij een toets

en: Temporary files will be created in %s
nl: Tijdelijke bestanden zullen in %s gemaakt worden

en: Temporary files will not be created
nl: Tijdelijke bestanden zullen niet aangemaakt worden

en: Terminal options
nl: Terminal-opties

en: The %%var macro has no default
nl: De %%var-macro heeft geen standaard

en: The %%var macro has no variable
nl: De %%var macro heeft geen variabele

en: The Commander can't change to the directory that
    the subshell claims you are in. Perhaps you have
    deleted your working directory, or given yourself
    extra access permissions with the "su" command?
nl: De Commander kan niet veranderen naar de map waarin
    de subshell claimt dat u bent. Wellicht hebt u uw
    werkdirectory gewist, of uzelf extra toegangs-
    rechten geven met het "su" commando?

en: The TERM environment variable is unset!
nl: De TERM-omgevingsvariabele is niet gezet!

en: The authenticity of host
    %s (%s)
    can't be established!
    %s key fingerprint hash is
    SHA1:%s.
    Do you want to add it to the list of known hosts and continue connecting?
nl: De authenticiteit van host
    %s (%s)
    kan niet worden vastgesteld!
    %s sleutel vingerafdruk hash is
    SHA1:%s.
    Wil je het toevoegen aan de lijst met bekende hosts en doorgaan met verbinden?

en: The file has been modified in the meantime. Save anyway?
nl: Bestand is in de tussentijd veranderd. Toch opslaan?

en: The file you are saving does not end with a newline.
nl: Het bestand dat je wilt opslaan eindigd niet met een nieuwe regel.

en: The shell is already running a command
nl: De shell voert al een opdracht uit

en: The shell is still active. Quit anyway?
nl: De shell is nog steeds actief. Toch stoppen?

en: This function is not implemented
nl: Deze functie is niet geïmplementeerd

en: Tilda
nl: Tilde

en: Time: %s
nl: Tijd: %s

en: Time: %s %s
nl: Tijd: %s %s

en: Time: %s %s (%s)
nl: Tijd: %s %s (%s)

en: Time: %s (%s)
nl: Tijd: %s (%s)

en: Timeout for freeing VFSs (sec):
nl: Timeout bij vrijgegeven VFS'en (sec):

en: To
nl: Naar

en: To run on slow terminals
nl: Voor langzame terminals

en: To&ggle mark
nl: Markering &omdraaien

en: Toggle s&yntax highlighting
nl: Kies syntax highlighting

en: Top level group
nl: Startgroep

en: Top of directory hierarchies
nl: Hierarchie top van mappen

en: Tries to use an old highlight mouse tracking
nl: Probeert oude highlight mouse tracking te gebruiken

en: Tries to use termcap instead of terminfo
nl: Probeert 'termcap' te gebruiken, in plaats van 'terminfo'

en: True color not supported in this slang version.
nl: True color wordt in deze dialectversie niet ondersteund.

en: True color not supported with ncurses.
nl: True color wordt in ncurses niet ondersteund.

en: True:
nl: Waar:

en: Two files are needed to compare
nl: Er zijn twee bestanden nodig om te vergelijken

en: Type &writer wrap
nl: Type&machine-afbreking

en: Type 'exit' to return to the Midnight Commander
nl: Typ 'exit' om naar de Midnight Commander terug te keren

en: U&nselect group
nl: &Deselecteren groep

en: Unable to create event '%s'!
nl: Niet in staat bewerking '%s' aan te maken!

en: Unable to create group '%s' for events!
nl: Niet in staat groep '%s' voor bewerking aan te maken!

en: Unable to load '%s' skin.
    Default skin has been loaded
nl: Laden van thema %s mislukt.
    Standaard-thema is geladen

en: Unable to parse '%s' skin.
    Default skin has been loaded
nl: Verwerken van thema %s mislukt.
    Standaard-thema is geladen

en: Unable to save setup to %s
nl: Niet in staat instellingen op te slaan in %s

en: Unable to save to file
nl: Kan niet naar bestand opslaan

en: Unable to use '%s' skin with 256 colors support
    on non-256 colors terminal.
    Default skin has been loaded
nl: Niet instaat '%s' skin te gebruiken met 256 colors support
    of non-256 colors terminal.
    Standaard skin is geladen

en: Unable to use '%s' skin with true colors support:
    %s
    Default skin has been loaded
nl: Niet instaat '%s' skin te gebruiken met true-colors ondersteuning
    %s
    Standaard skin is geladen

en: Undelete files on an ext2 file system
nl: Herstellen van gewiste bestanden op een ext2-bestandssysteem

en: Underline
nl: Onderstreping

en: Understrike
nl: Doorhalen

en: Unexpected EOF on archive file
nl: Onverwachte EOF in archiefbestand

en: Unexpected end of file
    %s
nl: Onverwacht einde van bestand in
    %s

en: Unexpected error in select() reading data from a child process:
    %s
nl: Onverwachte fout in select() reading data van een child process:
    %s

en: Unexpected error in waitpid():
    %s
nl: Onverwachte fout in waitpid():
    %s

en: Unknown error in child
nl: Onbekende fout in child

en: Unknown tag on display format:
nl: Onbekend tag in weergaveformaat:

en: Unmar&k
nl: Demar&keren

en: Unmatched quotes character
nl: Niet-overeenkomende quote-tekens

en: Unselect
nl: Selectie wissen

en: Up arrow
nl: Pijl omhoog

en: Up arrow keypad
nl: Numeriek pijl omhoog

en: Use &passive mode
nl: &Passieve modus gebruiken

en: Use SI si&ze units
nl: Gebruiken SI grootte eenheden

en: Use internal edi&t
nl: In&terne editor gebruiken

en: Use internal vie&w
nl: Gebruik in&terne weergave

en: Use panel sort mo&de
nl: Gebruik venster-sorteermo&dus

en: Use passive mode over pro&xy
nl: Gebruik passieve modus over pro&xy

en: Use stickchars to draw
nl: Gebruik ASCII-karakters om te tekenen

en: User &mini status
nl: &Ministatus gebruiker

en: User data
nl: Gebruikersgegevens

en: User menu
nl: Gebruikersmenu

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: User supplied format looks invalid, reverting to default.
nl: Door gebruiker gedefinieerde formaat lijkt onjuist, gebruik de standaard.

en: Using the fast reload option may not reflect the exact
    directory contents. In this case you'll need to do a
    manual reload of the directory. See the man page for
    the details.
nl: Bij snel-herladen kan het zijn dat de
    mapinhoud niet exact klopt. In dat
    geval moet u de map handmatig opnieuw
    inlezen. Zie de 'man'-pagina voor 
    details.

en: VFS plugins and scripts:
nl: VFS-plugins en -scripts:

en: Vie&w file...
nl: &Tonen bestand...

en: View file
nl: Bestand bekijken

en: View:
nl: Bekijken :

en: Viewed/edited files hi&story
nl: Ge&schiedenis bekeken/bewerkte bestanden

en: Virtual File System Setting
nl:  Instellingen voor het Virtuele Bestandssysteem - VFS

en: Virtual File Systems:
nl: Virtuele bestandssystemen (VFS):

en: Visible &tabs
nl: Zichtbare $tabs

en: Waiting to retry... %d (Control-G to cancel)
nl: Aan het wachten op nieuwe poging... %d (Control-C om af te breken)

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warning -- ignoring file
nl: Waarschuwing -- bestand wordt genegeerd

en: Warning: Cannot change to %s.
nl: Waarschuwing: Schakelen naar %s mislukt.

en: Warning: Invalid flag %c in %s:
    %s
nl: Waarschuwing: ongeldige vlag %c in %s:
    %s

en: Warning: Invalid line in %s:
    %s
nl: Waarschuwing: ongeldige regel in %s:
    %s

en: Warning: cannot load codepages list
nl: Waarschuwing: kan lijst met codepagina's niet laden

en: Warning: cannot open %s directory
nl: Waarschuwing: kan map %s niet openen

en: Which extension file you want to edit?
nl: Welke uitbreidingsbestand wilt u bewerken?

en: Which highlighting file you want to edit?
nl:  Welk highlighting bestand wilt u bewerken?

en: Which menu file do you want to edit?
nl: Welk menubestand wilt u bewerken?

en: Which syntax file you want to edit?
nl: Welk syntax-bestand wilt u bewerken?

en: Wil&dcard search
nl: Met wil&dcard zoeken

en: With builtin Editor
nl: Met ingebouwde editor

en: With builtin Editor and Aspell support
nl: Met ingebouwde editor- en Aspell-ondersteuning

en: With ext2fs attributes support
nl: Met ext2fs-attributie-ondersteuning

en: With internationalization support
nl: Met ondersteuning voor vreemde talen

en: With mouse support on xterm
nl: Met muisondersteuning bij xterm

en: With mouse support on xterm and Linux console
nl: Met muisondersteuning bij xterm en Linux-console

en: With multiple codepages support
nl: Met ondersteuning voor meerdere karaktersets

en: With optional subshell support
nl: Met optionele subshell-ondersteuning

en: With subshell support as default
nl: Met subshell-ondersteuning als standaard

en: With support for X11 events
nl: Met ondersteuning voor X11-signalen

en: With support for background operations
nl: Met ondersteuning voor achtergrondoperaties

en: Word wrap line length:
nl: Regellengte voor afbreken:

en: Wrap mode
nl: Woordafbrekingsmodus

en: You have %zu opened screen. Quit anyway? | You have %zu opened screens. Quit anyway?
nl[0]: Je hebt %zu geopende scherm. Toch stoppen?
nl[1]: Je hebt %zu geopende schermen. Toch stoppen?

en: You have an outdated %s file.
    Midnight Commander now uses %s file.
    Please copy your modifications of the old file to the new one.
nl: U heeft een verouderd %s bestand.
    Midnight Commander gebruikt nu %s bestand.
    Please copy your modifications of the old file to the new one.

en: You have entered "%s"
nl:  U heeft "%s" ingevoerd

en: You have to chdir to extract files first
nl: U moet eerst van directory wisselen om de bestanden uit te pakken

en: You must first highlight a block of text
nl: U moet eerst een blok selecteren

en: Your terminal doesn't even seem to support 256 colors.
nl: Je terminal lijkt 256-kleuren niet eens te ondersteunen.

en: [this_dir] [other_panel_dir]
nl: [deze map] [ander paneel map]

en: columns
nl: kolommen

en: directories
nl: mappen

en: directory
nl: map

en: e&xecute/search by owner
nl: uitvoeren/&zoeken door eigenaar

en: edit symlink, unable to remove %s: %s
nl: bewerken symbolische link, kan %s niet verwijderen: %s

en: edit symlink: %s
nl: symbolische link bewerken: %s

en: execu&te/search by group
nl: ui&tvoeren/lezen door groep

en: execute/searc&h by others
nl: uitvoeren/zoe&ken door anderen

en: file
nl: bestand

en: file1 file2
nl: bestand1 bestand2

en: files
nl: bestanden

en: files/directories
nl: bestanden/mappen

en: fish: Disconnecting from %s
nl: fish: Verbinding verbreken met %s

en: fish: Getting host info...
nl: fish: Verkrijgen van host-informatie...

en: fish: Handshaking version...
nl: fish: Versie handshaking...

en: fish: Local read failed, sending zeros
nl: fisch: Lokale leesopdracht mislukt, nullen worden verzonden

en: fish: Password is required for %s
nl: fish: Wachtwoord is verplicht voor %s

en: fish: Reading directory %s...
nl: fish: Map %s wordt gelezen...

en: fish: Sending initial line...
nl: fish: Initiële lijn wordt verstuurd...

en: fish: Sending password...
nl: fish: Wachtwoord wordt verstuurd...

en: fish: Waiting for initial line...
nl: fish: Wachten op initiële lijn...

en: fish: store %s: sending command...
nl: fish: bewaar %s: opdracht verzenden...

en: fish: storing file
nl: fish: opslaan van bestand

en: ftpfs: CWD failed.
nl: ftpfs: CWD mislukt.

en: ftpfs: Disconnecting from %s
nl: ftpfs: Verbinding verbreken met %s

en: ftpfs: Invalid host name.
nl: ftpfs: Ongeldige hostnaam.

en: ftpfs: Login incorrect for user %s
nl: ftpfs: Login niet correct voor gebruiker %s

en: ftpfs: Reading FTP directory %s... %s%s
nl: ftpfs: FTP map %s wordt ingelezen... %s%s

en: ftpfs: abort error: %s
nl: ftpfs: afbreekfout: %s

en: ftpfs: abort failed
nl: ftpfs: afbreken mislukt

en: ftpfs: aborting transfer.
nl: ftpfs: transfer wordt afgebroken.

en: ftpfs: connection interrupted by user
nl: ftpfs: verbinding onderbroken door gebruiker

en: ftpfs: connection to server failed: %s
nl: ftpfs: verbinding met server mislukt: %s

en: ftpfs: could not create socket: %s
nl: ftpfs: Kan socket niet creëren: %s

en: ftpfs: could not get socket name: %s
nl: ftpfs: kon de socketnaam niet krijgen: %s

en: ftpfs: could not make address-to-name translation: %s
nl: ftpfs: kon adres-naar-naam vertaling niet maken: %s

en: ftpfs: could not reconnect to server
nl: ftpfs: kon niet opnieuw verbinding maken met de server

en: ftpfs: could not setup passive mode
nl: ftpfs: instellen passieve modus mislukt

en: ftpfs: couldn't resolve symlink
nl: ftpfs: volgen van symlink mislukt

en: ftpfs: failed; nowhere to fallback to
nl: ftpfs: mislukt; geen terugvalmogelijkheid

en: ftpfs: invalid address family
nl: ftpfs: Ongeldige adres familie

en: ftpfs: logged in
nl: ftpfs: ingelogd

en: ftpfs: making connection to %s
nl: ftpfs: aan het verbinden met %s

en: ftpfs: sending login name
nl: ftpfs: loginnaam wordt verstuurd

en: ftpfs: sending user account
nl: ftpfs: account wordt verstuurd

en: ftpfs: sending user password
nl: ftpfs: wachtwoord wordt verstuurd

en: ftpfs: storing file
nl: ftpfs: bestand opslaan

en: ftpfs: try reconnect to server, attempt %u
nl: ftpfs: probeer opnieuw verbinding te maken met de server, poging %u

en: group
nl: groep

en: no more memory while reallocating array
nl: geen geheugen meer tijdens herverdeling lijst

en: non-local vfs
nl: non-lokaal vfs

en: not enough memory
nl: niet genoeg geheugen

en: other
nl: anderen

en: owner
nl: eigenaar

en: rea&d by group
nl: lezen &door groep

en: read &by others
nl: lezen door an&deren

en: set &group ID on execution
nl: zet &groeps-ID bij uitvoering

en: set &user ID on execution
nl: zet gebr&uikers-ID bij uitvoering

en: sftp: (Ctrl-G break) Listing... %s
nl: sftp: (Ctrl-G break) Weergave lijst... %s

en: sftp: Enter passphrase for %s
nl: sftp: Geeft wachtwoordzin voor %s

en: sftp: Enter password for %s
nl: sftp: Geeft wachtwoord voor %s

en: sftp: Invalid host name.
nl: sftp: Ongeldige hostnaam.

en: sftp: Listing done.
nl: sftp: Klaar met opsomming.

en: sftp: No file handler data present for reading file
nl: sftp: Geen gegevens over bestand aanwezig om bestand te kunnen lezen

en: sftp: Passphrase is empty.
nl: sftp: wachtwoordzin is leeg.

en: sftp: Password is empty.
nl: sftp: Wachtwoord is leeg.

en: sftp: Unable to get current user name.
nl: sftp: Het lukt niet de huidige gebruikersnaam te achterhalen

en: sftp: an error occurred while reading %s: %s
nl: sftp: er trad een fout op tijdens het lezen van %s: %s

en: sftp: can't compute host key fingerprint hash
nl: kan de vingerafdrukhash van de hostsleutel niet berekenen

en: sftp: cannot get the remote host key
nl: sftp: kan de externe hostsleutel niet ophalen

en: sftp: connection interrupted by user
nl: sftp: verbinding onderbroken door gebruiker

en: sftp: connection to server failed: %s
nl: sftp: verbinding met server mislukt: %s

en: sftp: failed to convert remote host IP address into text form
nl: sftp: kon het IP-adres van de externe host niet omzetten in tekstvorm

en: sftp: failure establishing SSH session
nl: sftp: fout bij het opzetten van SSH-sessie

en: sftp: found host key of unsupported type: RSA1
nl: sftp: hostsleutel gevonden van niet ondersteund type: RSA1

en: sftp: host key verification failed
nl: sftp: verificatie van hostsleutel mislukt

en: sftp: making connection to %s
nl: sftp: aan het verbinden met %s

en: sftp: unknown host key type:
nl: sftp: onbekende host sleuteltype

en: sftp: unsupported key type, can't check remote host key
nl: sftp: niet-ondersteund sleuteltype, kan externe hostsleutel niet controleren

en: sort|a
nl: a

en: sort|e
nl: e

en: sort|h
nl: h

en: sort|i
nl: i

en: sort|m
nl: m

en: sort|n
nl: n

en: sort|s
nl: s

en: sort|u
nl: u

en: sort|v
nl: v

en: to:
nl: naar:

en: undelfs: error
nl: undelfs: fout

en: undelfs: loading deleted files information %d inodes
nl: undelfs: aan het laden van gewiste-bestandsinformatie %d inodes

en: undelfs: reading block bitmap...
nl: undelfs: aan het lezen block-bitmap...

en: undelfs: reading inode bitmap...
nl: undelfs: aan het lezen inode bitmap...

en: vfs_info is not fs!
nl: vfs_info is geen fs!

en: while allocating block buffer
nl: tijdens het alloceren van block buffer

en: while calling ext2_block_iterate %d
nl: tijdens aanroepen ext2_block_iterate %d

en: while doing inode scan %d
nl: tijdens bewerking inode scan %d

en: while iterating over blocks
nl: tijdens het herhalen over blokken

en: while starting inode scan %d
nl: tijdens starten inode scan %d

en: wr&ite by others
nl: schr&ijven door anderen

en: write by grou&p
nl: schrijven door groe&p

en: ~/.netrc file has incorrect mode
    Remove password or correct mode
nl: ~/. netrc bestand heeft verkeerde modus. Verwijder wachtwoord of corrigeer de modus
